رادیو کالج پارک View website

Developer description

كالج پارك شهری كوچك در ايالت مريلند در شرق آمريكاست و رادیو کالج پارک یکی از قدیمی ترین و فعالترین پادکست های فارسی زبان است.
برنامه های هفتگی این رادیو اینترنتی توسط تعدادی از دانشجویان ایرانی دانشگاه مریلند واقع در کالج پارک تهیه می شد.
در عین حال افراد علاقمند و داوطلب نیز می توانستند فایل های صوتی تولید شده توسط خود را برای مدیران رادیو ارسال نمایند تا از آن ها در پادکست های هفتگی استفاده شود.
در حال حاضر مدتی طولانی است که این رادیو برنامه جدید نداشته است. به طوری که آخرین برنامه آن (برنامه 209) متعلق به جمعه دوم مرداد ماه 1388 می باشد.
معرفی این وب سایت در فید مای اپ در حالی که دیگر فعال نیست، به چند علت عمده صورت گرفته است:
1- اگرچه این پادکست مدتی طولانی است که فعالیتی ندارد، اما برنامه هایی که پیش از این تولید شده اند و هم اکنون از طریق وب سایت رادیو قابل شنیدن و دانلود کردن هستند، حاصل فعالیت جمعی بسیاری از همکاران و شنوندگان رادیو بوده و آن قدر ارزشمند هستند که در عین خاک خورده شدن باز هم یادی از آن ها بشود.
2- در برنامه های هفتگی مختلفی که در این پادکست تولید و ارائه شده، موضوعات بسیار زیاد و متنوعی مورد توجه قرار گرفته است. بعضی از این برنامه ها متناسب با وقایع زمان تولید خود بوده اند و شاید شنیدن آن ها در حال حاضر خیلی کاربردی نباشد. اما بسیاری از برنامه ها نیز به موضوعاتی پرداخته اند که تاریخ مصرف دار نیست و گوش دادن به آن ها حتی الان نیز جذاب و مفید است.
3- ما در حال چرخاندن پیچ های طول موج این رادیو قدیمی هستیم. خدا را چه دیدید. شاید دوباره به کار افتاد و برنامه پخش کرد.

Last updated 4 إبريل 2011

By using our website, you agree to our privacy policy   OK